چنجینو : خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و بیت کوین
بنیاد دوج کوین با همراهی ویتالیک بوترین و ایلان ماسک فعالیت خود را از سر می گیرد

بنیاد دوج کوین با همراهی ویتالیک بوترین و ایلان ماسک فعالیت خود را از سر می گیرد

بنیاد دوج کوین با همراهی ویتالیک بوترین و ایلان ماسک فعالیت خود را از سر می گیرد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ ۰۳:۵۸

پس از چندین سال سکوت رسانه ای، بنیاد دوج کوین برای حمایت از توسعه دهندگان اصلی و پروژه های مفید این میم کوین، باز می گردد.

بنیاد دوج کوین در بیانیه سه شنبه خود اعلام کرد که در تلاش برای حمایت از جامعه دوج کوین و همچنین ترویج آینده این بلاک چین، دوباره خود را بازسازی می کند. این بنیاد بیان کرد که پروژه های جدیدی را در هفته های آینده اعلام می کند که به پذیرش و کاربردپذیری دوج در سطح عمومی کمک خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

بنیاد نشان و لوگوی دوج کوین را برای جامعه حفظ می کند.

این بدان معناست که بنیاد می تواند همچنان از برند دوج کوین محافظت کند و تحت مجوزی آزاد از آن برای حمایت از میم های مرتبط با دوج، پروژه ها و سرگرمی استفاده کند.

به گفته بنیاد، هدف آن تأمین بودجه سه ساله برای اعضای تیم است تا از اهداف آنها حمایت کند. وب سایت این پروژه، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، بنیانگذار اتریوم، بیلی مارکوس (Billy Markus)، از بنیانگذاران دوج کوین و مکس کلر (Max Keller)، توسعه دهنده اصلی دوج کوین را به عنوان اعضای هیئت مشاوره معرفی کرده است. علاوه بر این، جرد بیرچال (Jared Birchall) مدیرعامل شرکت نورالینک (Neuralink) به عنوان نماینده ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا، یکی از اعضای هیات مدیره این بنیاد است.

این بنیاد که در سال 2014 تأسیس شد، ماه ها پس از آن که جکسون پالمر (Jackson Palmer)، بنیانگذار دوج کوین در توییتر از این پروژه به عنوان یک شوخی یاد کرد، به مشارکت های زیادی در امور خیریه در داخل و خارج از فضای رمزنگاری پرداخت. با این حال، پس از آنکه برخی از بنیانگذاران دوج کوین مانند بن دورنبرگ (Ben Doernberg) و اریک ناکاگاوا (Eric Nakagawa) از این بنیاد جدا شدند، گروه در سکوت عمیقی فرو رفت.

قیمت دوج در هفته گذشته بیش از 19 درصد افزایش یافت و در حال حاضر حدود 0.3 دلار است.

منبع: cointelegraph

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

دیدگاه های شما

یک دیدگاه برای این پست بنویسید

پست های مشابه

کاهش شدید قیمت بیت کوین در عرض چند دقیقه؛ شرایط قیمت چگونه است؟

روز گذشته، بیت کوین برای اولین بار پس از هفته ها با حرکتی که بازار را شوکه کرد، به بالای قیمت 10،000 دلار صعود کرد. در طی این افزایش قیمت، بیش از 100 میلیون دلار سرمایه که در موقعیت های فروش (شورت) قرار داشتند، از دست رفتند زیرا این دارایی در طی یک ساعت نزدیک به 1000 دلار رشد کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۰۲:۳۰

بلومبرگ: بیت کوین در حال آماده سازی برای شروع یک روند صعودی بزرگ است

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش اخیر خود اعلام کرد که بیت کوین در حال آماده سازی برای شروع یک روند صعودی بزرگ است. عنوان این گزارش "بلوغ بیت کوین" نام دارد. در این گزارش دلایلی ذکر شده است که نشان می دهد بازار بیت کوین در حال بلوغ است.
۱۳۹۹/۰۲/۰۵ ۰۸:۱۵
چنجینو : خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و بیت کوین
چنجینو یک سرویس برای ارائه خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی (درآمدهای برنامه نویسان، وب مستران، عکاسان و ...) برای کاربران ایرانی راه اندازی شده است تا از محدودیت های ایجاد شده در عرصه بین المللی پیش گیری به عمل آورد.

آدرس : ولیعصر نبش هتل سیمرغ

تلفکس : ۰۲۱-۴۳۸۵-۵۷۴۴

ایمیل : info@changino.com

نماد ساماندهی